Vzdělávací aktivity

Vzdělávací středisko s ubytováním Centrum environmentálních technik a technologií (CETT) v Náměšti nad Oslavou. CETT je veden jako ekocentrum MŽP. Centrum poskytuje vhodné zázemí pro pobytové vzdělávací akce v příjemném prostředí čisté přírody Vysočiny, ideální pro školní výlety nebo školy v přírodě. Disponujeme zkušenými lektory a pro Vaše žáky máme připraven program zaměřený na ekologii, zemědělství a ochranu přírody. V blízkém okolí se pak nachází množství turisticky atraktivních cílů a možností sportovního vyžití. Enviromentální výchovou se zabýváme již řadu let.

V rámci environmentální osvěty nabízíme pro MŠ, ZŠ  a jiné organizované skupiny (oddíl, kroužek, školní družina, veřejnost) následující programy, které můžeme připravit u nás nebo ve vaší škole:

V roce 2020 jsme rozšířili naše vzdělávací možnosti o "Laboratoř a učebnu v přírodě" kde můžeme dětem prakticky ukázat možnosti podpory biodiverzity ve městech.

895 893


Dále můžeme připravit individuální osvětové programy na míru, včetně případné žádosti o dotační podporu a management projektu.Témata individuálních programů: rozvoj kompetence pro environmentálně odpovědné jednání v následujících oblastech a kategoriích:

897 896

899 894

 

 

 

 


 

 

Podporují nás

Státní fond životního prostředí České republiky Operační program životní prostředí Evropský fond pro regionální rozvoj pro vodu, vzduch a přírodu Kraj Vysočina European Compostnetwork ECN Ministerstvo životního prostředí Ministerstvo zemědělství