Aktuality

14. 09. 2020

MEZIPLODINY NA DEMONSTRAČNÍ FARMĚ BLATNICE

9.9.2020 se koná den otevřených dveří na demonstrační farmě Mze ProFarm Blatnice

Detail článku
25. 08. 2020

Propagačně vzdělávací akce pro širokou veřejnost

Dne 27. 7. 2020 proběhlo slavnostní otevření Laboratoře a učebny v přírodě při Centru enviromentálních technik a technologií. Takto bylo vytvořeno příjemné a tvořivé prostředí s praktickými ukázkami souvislostí v životním prostředí od vzniku půdy, přes její kvalitu a funkce - především, zadržování vody v půdě. Akce se účastnilo přibližně 20 osob – rodičů s dětmi. Po představení nových prostor byly děti hravou formou zapojení do dokončení hmyzího hotelu. Připravena byla krátká přednáška o hmyzu.
Akce byla součástí projektu: Laboratoř a učebna v přírodě, která byla podpořená státním fondem životního prostředí.

Detail článku
05. 08. 2020

2020 – rok ve znamení oslav

Letos slaví program INTERREG 30 let a naše společnost 20 let od svého založení. Za dobu své existence byla společnost ZERA partnerem 11 projektů v programu INTERREG.

Detail článku
19. 06. 2020

Mimořádná nabídka kompostárnám

Mimořádná nabídka  kompostárnám - bezplatné
Technologické poradenství pro získání „Pečetě kvality“ kompostárny

Detail článku
27. 04. 2020

UBYTOVÁNÍ V KRÁSNÉ ČISTÉ PŘÍRODĚ VYSOČINY

Hledáte moderní ubytování  v centru přírody? Právě jste ho našli!
CETT  se nachází v klidném prostředí podhradí zámku Náměšť nad Oslavou, pár minut chůze od samotného centra města. Město Náměšť je známo umístěním v malebném prostředí okolních lesů a protékající řeky Oslavy, přitom snadno dostupné z D1 téměř uprostřed ČR.


Detail článku
27. 04. 2020

REZERVUJTE SI POBYTOVOU FIREMNÍ AKCI S UČEBNOU ZDARMA

Plánujete seminář, školení nebo třeba prezentaci pro zaměstnance, partnery nebo klienty? Naše centrum má vhodné prostory  pro  menší  i větší akce. A díky své výhodné poloze uprostřed naší země a kvalitním službám je rozhodně to správné místo.

Detail článku
04. 05. 2020

BIO HUB ČR

ZERA je členem BIO HUB ČR.

Detail článku

Podporují nás

Státní fond životního prostředí České republiky Operační program životní prostředí Evropský fond pro regionální rozvoj pro vodu, vzduch a přírodu Kraj Vysočina European Compostnetwork ECN Ministerstvo životního prostředí Ministerstvo zemědělství