CETT – centrum environmentálních technik a technologií

CETT – Centrum environmentálních technik a technologií je lokalizováno uprostřed mimořádné industriální architektury bývalého továrního komplexu pro výrobu tkaných vlněných koberců BYTEX Vratislavice. CETT vznikl revitalizací tohoto brownfields v letech 2009 – 2013 a je mimořádným moderním a funkcionalistickým centrem s vynikajícími podmínkami pro pořádání odborných, firemních či společenských eventů, trávení volného času a také zázemím pro podnikatelské subjekty.

Ve zrekonstruovaných prostorách na Vás dýchne historie budov spojená se vkusně a moderně zařízenými prostory vybavenými nejmodernější audiovizuální technikou. Ubytovací komplex s vysokým standardem (hodnocení booking.com – 8,8 skvělé) poskytuje veškeré pohodlí a zázemí, na které jsou dnes již hosté zvyklí včetně zvýšených hygienických opatření.

To vše, umístěné v klidném prostředí podhradí majestátního zámku v Náměšti nad Oslavou, je dnes unikátním prostorem s originálním obsahem.
Díky lokaci v blízkosti centra města, významných pamětihodností, blízkých okolních lesů a malebného údolí řeky Oslavy a dobré dopravní dostupnosti z D1 je CETT oblíbenou volbou jak hostů, kteří zde tráví svůj volný čas, tak firemních klientů a jejich eventů.

Prostory CETT

Centrum disponuje rozsáhlými prostory, které skýtají možnost širokého využití (konference, semináře, školení, workshopy, společenské eventy, eventy indoor/outdoor):

Služby a technické vybavení CETT


Kontakt: Podhradí 1022, 675 71 Náměšť nad Oslavou, tel.: 724 082 737, 724 759 430,
e-mail:
info@cett.eu, www.cett.eu
 

Podporují nás

Státní fond životního prostředí České republiky Operační program životní prostředí Evropský fond pro regionální rozvoj pro vodu, vzduch a přírodu Kraj Vysočina European Compostnetwork ECN Ministerstvo životního prostředí Ministerstvo zemědělství