Projekt "WaldviertelPUR"

WaldviertelPUR Vysočina - Waldviertel

Díky realizaci projektu Regionální produkt realizovaného z Fondu malých projektů ČR - Rakousko jsme navázali úzkou spolupráci s rakouským partnerem Zukunftsraum Thayaland v oblasti regionálního značení, představili jsme si výjimečné produkty z obou stran hranic a inspirovali se zkušenostmi z propagace regionu a producentů. Ze všech propagačních aktivit realizovaných v Rakousku na podporu prodeje místních produktů nás nejvíce zaujala akce Waldviertelpur, která se má několikaletou tradici a koná se vždy poslední tři srpnové dny ve Vídni. V tomto období přijíždí na Heldenplatz do Vídně zemědělci, sládci, vinaři, výrobci potravin, také řemeslníci, hudebnínící ale i cestovní agentury a podnikatelé nabízející služby v oblasti ubytování, kultury a ostatní organizace regionu Waldviertel a Vídeňákům zde představují svůj region - "Pokud Waldviertel přichází do Vídně, pak samozřejmě s tím nejlepším, co region nabízí". Stánky nabízejí kulinářské dobroty z typických regionálních potravin připravených dle tradičních receptů a k poslechu hraje hudba z jak jinak, než z regionu Waldviertlu - od rocku až po lidové písně. K této událostí je připravena celá řada brožurek a dalších propagačních materiálu. Akce je zaměřená na propagaci celého regionu Wadviertelu a jednotlivých producentů tohoto regionu. Jejím cílem je i nalákat turisty do Waldviertelu a představit regionální výrobky. Akci za 3 dny navštěvuje více než 70.tis účastníků a ohlasy ze strany účastníků i návštěvníků jsou velice pozitivní. Partner projektu nám nabídl účast na této akci.
Hlavním cílem projektu WaldviertelPUR je zajistit prezentaci značky VYSOČINA regionální produkt ®, ale i Vysočiny jako kraje na WaldviertelPUR ve Vídni, zviditelnit a propagovat tuto značku. Představit "vídeňákům" certifikované producenty a jejich nabídku, zajistit tímto nové odbytové cesty a napomoci rozvoji jejich podnikání. Tento cíl bude podpořen vznikem propagačních materiálů k regionálnímu značení i certifikovaným producentům. Dalším cílem projektu bylo dále rozvíjet a prohlubovat spolupráci s rakouským partnerem - organizací Zukunftsraum Thayaland. Účast na této akci by měla přinést dále zkušenosti pro realizaci podobné akci v ČR, například v Praze na Václavském náměstí.
Realizace projektu je zaměřena na: producenty nesoucí značku VYSOČINA reg.produkt (zvýšení propagace, zviditelnění, zajištění nových zákazníků), účastníky - návštěvníky WaldviertelPUR (zvýšení povědomí o značce, o kraji Vysočina) a na samotný projektový tým (získání zkušeností)


VÝSTUPY PROJEKTU:

  • 1x účast a prezentace značky VYSOČINA regionální produkt na 3 denní akci Waldvirtel PUR ve Vídni,
  • Osobní účast min 15 producentů na této akcí
  • Představení min 20 producentů na této akci
  • Propagační materiály: 2 x 10000 letáků, 100 plakátů, 3 banery, 5000 papírových tašek pro nakupující od producentů VYSOČINA regionální produkt, 10 směrovek

Partner projektu: Zukunftsraum Thayland, Waidhofnerstrasse 5, 3843 Dobersberg, Rakousko; office@thayaland.at

Plánované výdaje: 23519 €VÝSTUPY PROJEKTU WaldviertelPUR

Vzdělávací kurzy

Zajímavé publikace

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY VLKOV

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY VLKOV
Vlkov Tato publikace obsahuje studii, která se zaměřuje na praxe a metody ochrany ...
cena: 120,00 Kč
 

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY SASOV

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY SASOV
Sasov Tato publikace obsahuje studii, která se zaměřuje na praxe a metody ochrany ...
cena: 120,00 Kč
 

zobrazit všechny publikace

Navigační menu

zeraagency.eu > Úvod » Projekt "WaldviertelPUR"