Realizace projektu CETT

CENTRUM ENVIRONMENTÁLNÍCH TECHNIK A TECHNOLOGIÍ


CETT se nachází v areálu bývalé společnosti Bytex Vratislavice, ten sloužil pro výrobu koberců celé minulé století. Průmyslová výroba byla zcela ukončena v roce 2003. Areál byl zařazen do kategorie "Brownfields" - výrobních lokalit, pro něž se hledá nové využití. Objekty jsou z větší části nevyužívané a ZERA se postupně snaží o jejich regeneraci. Podstatnou část výrobních objektů má v pronájmu agentura ZERA, objekty jsou nevyužívány.

  • v oblasti biologického zpracování odpadu, ekologického zemědělství a ekologie zajištění komplexního systému environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty pro děti, žáky, studenty, pedagogy, zemědělce, veřejnou správu, podnikatele.
  • Kromě vzdělávacích aktivit poskytujeme ekologická poradenství zejména v oblastech biologické likvidace odpadu, ochrany vod, ekologického zemědělství, poradenství obcím v EVVO otázkách.
    Kromě organizace vzdělávacích akcí si u nás může pronajmout plně vybavené učebny, laboratoř, konferenční a společenské místnosti.
  • Součástí centra jsou nově vytvořené ubytovací prostory (20 pokojů, 2 rodinné pokoje, 1 apartmán), každá z pokojů vlastní samostatné sociální zařízení.Kontakt: ZERA - Zemědělská a ekologická regionální agentura, z.s.

Podhradí 1022, 675 71 Náměšť nad Oslavou

kontaktní osoba:

Jitka Schellová, mob.: 724 082 737

info@cett.eu Info@zeraagency.eu

Vzdělávací kurzy

Zajímavé publikace

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY STŘÍTEŽ

PRAXE A METODY OCHRANY PŮDY DEMONSTRAČNÍ LOKALITY STŘÍTEŽ
Střítež Tato publikace obsahuje studii, která se zaměřuje na praxe a metody ochrany ...
cena: 120,00 Kč
 

sborník z 2. ročníku konferece OCHRANA PŮDY

sborník z 2. ročníku konferece OCHRANA PŮDY
Již druhá konference !! Ochrana půdy !! přinesla zajímavá témata zejména v boji proti ...
cena: 250,00 Kč
 

zobrazit všechny publikace

Navigační menu

zeraagency.eu > Úvod » Realizace projektu CETT